Czym jest PrimaLife

 
Plan PrimaLife to specjalnie skomponowany pakiet on-line, w którym otrzymasz dietę z jadłospisem, plan treningowy z ćwiczeniami oraz harmonogram zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystko to wzbogacone o dostęp do panelu motywacyjnego, ponieważ chcemy, aby cel, do którego dążysz okazał się trwały.

Działamy globalnie i lokalnie!

Pomysł na rozpoczęcie działań on-line i zbudowanie serwisu narodził się w Primavera Jastrzębia Góra. Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu nabytym podczas pracy z osobami, które poszukiwały sposobu na trwałą i zdrową zmianę swoich nawyków w codziennym życiu, tracąc kilogramy i ucząc się zdrowego stylu życia podczas pobytów w nadmorskim obiekcie hotelowym.

Możesz nas także spotkać na żywo podczas warsztatów z naszymi Specjalistami, które organizujemy w Trójmieście. W ubiegłym roku zorganizowaliśmy blisko 40 spotkań!

Dlaczego odchudzanie z PrimaLife jest skuteczne?

Nasza tajemnica tkwi w jednoczesnej pracy na 4 obszarach: diety, aktywności fizycznej, psychologii i pielęgnacji. Nie ma znaczenia, który z celów postanowisz realizować z nami on-line, praca nad nim będzie kompleksowa, a efekt długotrwały.

Poznaj cztery filary zdrowia PrimaLife

PrimaLife to sposób na zdrowy styl życia, oparty na zbilansowanej diecie, aktywności fizycznej, codziennej pielęgnacji i wiedzy psychologicznej. Bez względu na to, jakiej zmiany chcesz dokonać w swoim życiu, musisz zadbać o wszystkie te obszary w sposób zrównoważony i kompleksowy.

Twój plan dostępny24h/7

Logując się na swoje indywidualne konto zawsze masz dostęp do Twojego planu treningowego, jadłospisu, harmonogramu zabiegów pielęgnacyjnych i panelu motywacyjnego.

Jak to działa?

Chcesz zacząć szybko zacząć realizować swój cel? Z PrimaLife jest to możliwe! Dostęp do indywidualnie ułożonej diety, planu treningowego, harmonogramu zabiegów i panelu motywacyjnego to tylko 4 proste kroki.

1.


Wybierz swój cel
i odpowiedz na kilka
ważnych pytań

2.


My zajmiemy się
dopasowaniem planu
do Ciebie

3.


Plan zostanie aktywowany
w ciągu pół godziny

4.


Rozpoczniesz realizację
swojego celu

Ile kosztuje dostęp do planu PrimaLife?

Miesięczny dostęp do pakietu to koszt 79 zł. Pakiet na dwa miesiące 125 zł a trzymiesięczny to koszt 137 zł. Jeśli chcesz się przekonać jak działa plan PrimaLife, wejdź na stronę www.primalife.pl/plan i przetestuj go przez 7 dni BEZPŁATNIE