Zaopiekują się Tobą nasi Specjaliści

Sandra Chrzanowska

Specjalista chorób dietozależnych. Na co dzień przyjmuje w swoim gabinecie dietetycznym oraz prowadzi szkolenia z zakresu prawidłowego odżywiania osób zdrowych i chorych. Przygotowuje również jadłospisy dla placówek oświatowych i ośrodków pomocy społecznej.

Podczas Metamorfozy od Sandry dowiesz się: co powinniśmy jeść i w jakich porach dnia, jak łączyć ze sobą składniki, czym jest kaloryczność i indeks glikemiczny oraz jak dobierać potrawy do Twojego trybu życia. Podpowiemy Ci też jak przyspieszyć metabolizm prostymi nawykami. Poza tym, odpowiemy na pytania: czy wysoka jakość i cena to zawsze dobry skład? Co kryje się pod długimi i trudnymi nazwami? Na co zwracać uwagę podczas zakupów i czego się wystrzegać oraz jak wybrać umiejętnie podstawowe produkty: nabiał, pieczywo, mięso i ryby?

Iwona Białk

Absolwentka kierunku Kosmetologia na WSZ w Gdańsku. Specjalizuje się zwłaszcza w zabiegach masażu twarzy z naciskiem na well-aging, odmładzające techniki średnio i mało inwazyjne high tech. Wykonuje także masaże liftingujące. Prowadzi warsztaty i wykłady z zasad pielęgnacji twarzy oraz metody well-aging.

Podczas Metamorfozy wykona analizę stanu skóry i dobierze zabiegi pielęgnacyjne, z których skorzystasz podczas pobytu w Primavera SandSpa Beauty&Health Institute. Iwona opowie również o tym jak skutecznie walczyć z cellulitem.

Monika Medycka

Absolwentka kierunku Fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Specjalizuje się w zabiegach wellness na ciało oraz masażach relaksacyjnych. Uwielbia ćwiczenia na siłowni oraz aktywny styl życia.

Podczas Metamorfozy Monika wykona peeling masujący oraz wykona zabieg ciepłymi kompresami. Ponadto, nauczysz się prawidłowo korzystać z rękawic, rollerów oraz bańki chińskiej. Wszystko to przy kojącym zapachu olejku antycellulitowego i w babskim swobodnym gronie

Maciej Patok

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Jest instruktorem Gym oraz fitness, a także windsurfingu. Na codzień pracuje jako trener personalny w Primavera Jastrzębia Góga. Chętnie pomaga w doborze ćwiczeń na przyrządach i doradza, jak ćwiczyć samodzielnie w domu, by utrzymać i rozwijać pozytywne efekty.

Podczas Metamorfozy otrzymasz garść porad, motywacji i technicznych wskazówek, by Twoja dalsza samodzielna praca była jak najbardziej efektywna. Dowiesz się o roli rozgrzewki oraz o wykorzystaniu różnych typów treningów. Otrzymasz również techniczne porady jak wykonywać prawidłowo ćwiczenia i jak wzmocnić ich efektywność. Od Maćka otrzymasz na pewno olbrzymią dawkę motywacji i pozytywnej energii!

Monika Gawrysiak

Absolwentka Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi swoją praktykę psychologiczną w Pracowni FARO, związana z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Gdyni i Rumi oraz Pracownią Psychologii Pracy Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni.

Podczas Metamorfozy porozmawiamy z Moniką o roli dialogu wewnętrznego, myśli i przekonań oraz tworzeniu się nawyków i procesie ich zmian. Na podstawie przykładów i ćwiczeń zrozumiesz jak powstaje nawyk, jak go wprowadzać, jak łączyć z innymi nawykami. Przemyślimy także swoje cele i postanowienia, nauczymy się je zdefiniować tak aby były skuteczne.

Elżbieta Krzyżaniak

Magister psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Psychologia Kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Właścicielka Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany.

Podczas Metamorfozy dzięki Eli dowiesz się co Cię motywuje, jak utrzymać motywację i jak określać cele oraz ich priorytety. Porozmawiamy także o tym jak przestać się bać, że się nie uda oraz jak oswoić i pokonać to, co nie pozwala na postawienie kroku naprzód. Ponadto, omówimy trzy kroki do zmiany: myśli, emocje i działanie. Dzięki temu poznasz konkretne techniki i ćwiczenia, które nie zatrzymają Cię w dalszym działaniu.