Zasady udziału w Metamorfozie

Warunkiem zgłoszenia się do projektu Metamorfoza jest przesłanie do nas zgłoszenia. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie TUTAJ.

Udział w metamorfozie jest BEZPŁATNY

Rekrutacja do projektu rusza 13 stycznia 2020, zgłoszenia przyjmujemy do 19 stycznia 2020. W formularzu zgłoszeniowym znajdziesz ankietę, której wypełnienie jest konieczne, abyśmy poznali cię lepiej, Twoją motywację powody dla których chcesz wziąć udział w Metamorfozie. Pytania są szczegółowe, jednak posłuży nam to do tego, aby cały proces metamorfozy jak najbardziej dostosować do Twoich oczekiwań. W formularzu zgłoszeniowym, poza ankietą, otrzymasz również regulamin projektu, którego warunki muszą zostać zaakceptowane, abyś mogła wziąć udział w rekrutacji.

Po zakończeniu rekrutacji, na etapie rozmów kwalifikacyjnych wybierzemy 10 kandydatek, z którymi skontaktują się specjaliści PrimaLife – dietetyczka i trener. Po przeprowadzeniu indywidualnych wywiadów z kandydatkami 24.01. wyłonimy 3 osoby, które wezmą udział w projekcie. Informacja o zakwalifikowaniu się do projektu zostanie przekazana bezpośrednio osobom, które zostały wybrane.

Pierwsze spotkanie inauguracyjne, otwierające Metamorfozę odbędzie się 1 lutego. Kolejne dni, kiedy uczestniczki spotkają się ze specjalistami to 7, 15, 18, 20, 24 i 29 lutego.

W trakcie całego okresu trwania projektu każda z uczestniczek będzie pracować nad swoją metamorfozą także samodzielnie z Planem PrimaLife online.
 

Ten projekt jest dla Ciebie, jeśli:


1. Jesteś kobietą

2. Masz więcej niż 35 lat

3. Mieszkasz w Trójmieście lub w okolicach

4. Chcesz się odchudzać

5. Jesteś gotowa na wyzwanie już w lutym